Zegarek uniwersalny

Gdy chcemy kupić niezawodny, dobry zegarek, który ma nam długo służyć, musimy się liczyć z dość sporym wydatkiem. Mimo to warto ponieść wysokie koszty – zwłaszcza jeśli chcemy postawić na jeden czasomierz, który będzie uniwersalny i odpowiedni na wiele okazji.

W produkcji takich zegarków specjalizuje się Longines. Stawia ona przede wszystkim na wysoką jakość mechanizmów i elegancję, niezależnie od tego, czy zegarek jest sportowy, czy klasyczny.

NA CO DZIEŃ I DO SPORTOWYCH WYCZYNÓW
Zegarki produkowane przez Longines są odpowiednią inwestycją dla osób z zacięciem sportowym, które chcą, aby wymarzony zegarek towarzyszył im także na co dzień. Longines Automatic Chronograph (pełna nazwa brzmi: Longines Conqest Automatic Chronograph) to zegarek automatyczny (czyli taki, którego nie trzeba nakręcać, ale nie jest on napędzany na baterię – zegarek nakręca się sam, gdy jesteśmy w ruchu), czyli bardzo wygodny w użyciu. Jest zaopatrzony w chronograf, czyli stoper, więc wyśmienicie nadaje się do mierzenia naszych rekordów. Zakręcana koronka oraz dekiel gwarantują dużą wodoszczelność Longines Automatic Chronograph, dzięki  czemu można z nim nurkować. Możliwość odczytania godziny w każdych warunkach to zasługa antyrefleksyjnej powłoki, którą pokryte jest szafirowe (a przez to odporne na zarysowania) szkiełko.

Połączenie wytrzymałości i niezaprzeczalnych walorów estetycznych sprawia, że Longines Automatic Chronograph będzie nas cieszył w wielu sytuacjach. Poza tym, z racji swojej długowieczności, może być on pamiątką, która na długo pozostanie wśród bliskich. Sumując wszystkie plusy uniwersalnego czasomierza dobrej jakości, można wysnuć jeden wniosek – jest on wart dużej inwestycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *