Niedrogie męskie zegarki

Zakup zegarka przeważnie kojarzy się z dość pokaźną sumą, którą trzeba przeznaczyć na to urządzenie. Oczywiście, ale bardziej można, a nie trzeba. Wśród zegarków faktycznie istnieją takie, których wartość osiąga nawet kilkanaście tysięcy złotych (albo i więcej) – przeważnie są to zegarki renomowanych firm z długą tradycją, zaopatrzone w skomplikowane mechanizmy wykonane ze szlachetnych i drogocennych materiałów.

W takich zegarkach lubują się przeważnie koneserzy czy kolekcjonerzy i przede wszystkim osoby, które stać na taki wydatek. Jeśli nie dysponujemy zawrotną sumą pieniędzy, którą możemy przeznaczyć na czasomierz, nie znaczy to, że nie możemy posiadać estetycznego i funkcjonalnego zegarka albo nie możemy kupić go w prezencie.

ZEGARKI MĘSKIE DO 200 ZŁ
W tym przedziale cenowym możemy znaleźć zegarki, które będą dobrej jakości. I nie jest to żart. Zegarki męskie do 200 zł to przede wszystkim zegarki wskazówkowe napędzane kwarcowo albo tzw. zegarki elektroniczne. Czasami występują też w takich czasomierzach analogowo-cyfrowe wskazania czasu. Nie są to zegarki ubogie w funkcje – ich działanie nie ogranicza się tylko do odmierzania godzin czy sekund. Datownik czy fosforyzujące wskazówki (umożliwiające odczytanie godziny w ciemności) także występują w zegarkach męskich do 200 zł.

Materiały użyte do produkcji czasomierzy w tym zakresie cenowym nie należą może do szlachetnych, ale na pewno nie są niskiej jakości. Mineralne szkiełka mają zwiększoną odporność na zarysowania, a paski są dość często wykonane ze skóry albo z materiałów antyalergicznych. Jeśli chodzi o bransolety (bo one także występują w zegarkach męskich do 200 zł), to są zrobione z odpornych za uszkodzenia mechaniczne materiałów, a poza tym wyposażone w bezpieczne zapięcia (które skutecznie utrudniają zgubienie zegarka).

DLA MAŁEGO MĘŻCZYZNY I DLA TROCHĘ STARSZEGO

Zegarki męskie do 200 zł to doskonały prezent dla chłopca – wśród czasomierzy są takie, których wygląd na pewno trafi w dziecięcy gust (kolorystyka, wygląd tarczy), a także takie, którymi nie pogardzi mężczyzna trochę starszy i senior.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *